Jak zamówić

Celem zamówienia odbioru wystarczy zadzwonić do nas po nr 510 228 243

Profesjonalny odbiór oleju posmażalniczego

Już teraz zapraszamy Państwa do współpracy. Skup oleju prowadzony przez naszą firmę jest w stanie szybko i sprawnie odebrać od Państwa każdą ilość zużytego surowca. Działamy w oparciu o najwyższe standardy i nowoczesne technologie. Posiadamy również niezbędne zezwolenia dotyczące odbioru i obrotu tego typu odpadami. Przy każdym transporcie wystawiamy także karty odbioru niezbędne w Państwa działalności do prawidłowego dopełnienia wymaganych przez Sanepid formalności.

Oferując Państwu nasze usługi gwarantujemy najwyższą jakość dostępną za najbardziej konkurencyjną na rynku cenę. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i w pełni kompleksową, niezawodną obsługę techniczną połączoną z merytorycznym doradztwem.

O nas

W branży gastronomicznej wykorzystuje się przede wszystkim oleje rzepakowe, uleje sojowe, oleje palmowe oraz oleje słonecznikowe. W coraz częstszym użyciu występują także – prawdziwa oliwa oraz rozmaite mieszanki tłuszczowe w postaci masła i margaryny. Oprócz nich, na masową skalę wykorzystywane są również tłuszcze zwierzęce.

czytaj dalej

+48 510 228 243

Zamów już teraz

+48 510 228 243

Odbieramy zużyte tłuszcze w każdej postaci: olej posmażalniczy, frytura, tłuszcze roślinne, olej rzepakowy, oliwa z oliwek, wytłoki z procesów smażenia itp. Zapewniamy pojemniki na wymianę.